Tomasz Kupryś

lekarz dentysta, protetyk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Kontynuując naukę, odbył staż m.in. w Państwowej Klinice Stomatologicznej w Rosji. Uczestniczył w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą, a także w prestiżowych wykładach dr Mauro Fradeani we Włoszech, Didiera Dietschi w Szwajcarii oraz u dr. Alexandra Meyenberga w Moskwie. Ukończył Implant Prosthodontic Program w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii i University of North Carolina w USA u dr Fernanda Vizcaya.

W DeClinic przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej. W swojej pracy ceni przyjazną atmosferę zaufania. Przez lata udało mu się zbudować doskonałe relacje z pacjentami. Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy ze złożonymi przypadkami, pełnymi rekonstrukcjami zgryzu oraz spektakularnymi metamorfozami uśmiechu. Podejmując walkę o lepsze życie pacjentów, swoją postawę oraz doskonałe umiejętności prezentował w programie telewizyjnym „Sekrety Lekarzy” (emitowanym w telewizji TVN) oraz „Operacja Zdrowie” w TVP2.

Chętnie udziela się w mediach jako ekspert ( m.in. magazyny: ,,Pani”, „Elle”, „Gala, „Glamour”, „Elle Man”, „Gala Men”; portale: Onet.pl, Hellozdrowie.pl. Wirtualna Polska oraz programy telewizyjne: „Dzień Dobry TVN”, „Pytanie na Śniadanie” i „Raport Live” TVN). Pełni funkcję Członka Polskiej Akademii Stomatologicznej PASE , która stanowi doskonałą platformę do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń pomiędzy lekarzami.

Na co dzień jest pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia, a także miłośnikiem zwierząt.

UMÓW WIZYTĘ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu