Pierwsza wizyta

Każdy Pacjent to początek, początek czyjejś osobistej historii.
Każdy Pacjent to opowieść.
Opowiedzmy razem Twoją historię światu.

Nie musisz wiedzieć jakie leczenie jest dla Ciebie i od którego specjalisty powinieneś zacząć. 

Tu z pomocą przychodzi Nasz Call Center, który pomoże Ci w umówieniu właściwej wizyty w dogodnym dla Ciebie terminie. Drodzy Pacjenci wszystkie umówione wizyt są potwierdzane na 2 dni wcześniej za pomocą aplikacji SMS oraz telefonicznie jeśli takiego potwierdzenia nie otrzymamy.

Nasza Klinika specjalizuje się w spektakularnych metamorfozach uśmiechu, wielospecjalistycznym leczeniu kompleksowym i leczeniu w znieczuleniu ogólnym (narkoza), dlatego zwykle pierwsza wizyta umawiana jest do Dyrektora Medycznego, będącego strażnikiem całego procesu leczenia i jakości wykonanych zabiegów. On też deleguje zadania na poszczególnych lekarzy.

Pierwsza wizyta trwa od 30-45 minut. Prosimy Państwa o przybycie do Kliniki wcześniej, celem uzupełnienia formalności i wypełnienia ankiety zdrowotnej (zapoznaj się z ankietą).

Podczas wizyty rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach, wykonujemy diagnostykę radiologiczną (tomografia komputerowa) i dokumentację fotograficzna. Podczas tej wizyty zapada decyzja o ewentualnych dodatkowych konsultacjach specjalistycznych. Dzięki temu możemy przygotować indywidualny plan leczenia, dopasowany do Twoich potrzeb. 

Szanując Państwa komfort, każdy plan omawiamy z Pacjentem w Klinice. Dzięki temu dajemy Wam przestrzeń do zadawania pytań i ustalamy optymalny harmonogram kolejnych wizyty.

Jesteśmy do twoje dyspozycji nie tylko podczas pobytu w Klinice, ale również po zakończeniu wizyt.

Spotkajmy się w DeClinic.

NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu