O DeClinic

Świat stomatologii zmienia się każdego dnia i chcielibyśmy razem z Państwem w tym uczestniczyć.

DeClinic w Warszawie powstała z przekonania, że światowy poziom usług stomatologicznych powinien być dostępny dla każdego Pacjenta.

Dzięki determinacji osób, które uwierzyły w pomysł stworzenia tak innowacyjnej placówki medycznej możemy otoczyć Państwa profesjonalną i kompleksową opieką stomatologiczną. W 2013 oddaliśmy w Państwa ręce nowoczesne Centrum Stomatologiczne w Warszawie na Mokotowie, wyposażoną w pięć gabinetów stomatologicznych i salę operacyjną.
DeClinic to obowiązkowe miejsce na mapie Warszawa – Mokotów, dla tych wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Atmosfera, która sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo. DeClinic zarządzane jest przez lek. dent. Irminę Materna.

W DeClinic nad Państwa zdrowiem czuwa grono profesjonalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe.

W czasach, w których postęp technologiczny jest niezwykle dynamiczny, nie ma potrzeby wykonywania wszystkich czynności przez jednego lekarza, dlatego też Centrum Stomatologiczne DeClinic współpracuje z lekarzami wszystkich specjalizacji.

Doskonalimy swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach, targach, kursach specjalistycznych oraz kongresach. Traktujemy to jako obowiązek wobec naszych Pacjentów, by zapewnić im opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz lekarzy zajmuje się Państwem profesjonalny personel: pielęgniarki, higienistki, asystentki stomatologiczne oraz recepcjonistki.

Więcej o naszych usługach dowiesz się w zakładce oferta.
Najbardziej nowoczesna forma praktykowania stomatologii w świecie. Dzięki Digital Smile Design w DeClinic jako formie leczenia możesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twój uśmiech przed rozpoczęciem leczenia.

DSD to oparte na fotografii i interdyscyplinarnej wiedzy stomatologicznej projektowanie uśmiechu. Umawiając się na konsultację Digital Smile Design w DeClinic możesz na własne oczy zobaczyć jak nowy uśmiech może całkowicie odmienić rysy twojej twarzy. To prawdziwa zaplanowana metamorfoza. Efekty otrzymujesz w postaci zdjęć Ciebie z Twoim nowym uśmiechem.
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu