DeClinic powiśle

Najwyższa jakość już niebawem również w bliźniaczej siostrze DeClinic na warszawskim Powiślu!

Światowe procedury wykorzystywane w chirurgii szczękowo-twarzowej, zabiegi wykonywane w znieczuleniu ogólnym oraz indywidualne podejście do ustalania i realizowania planu leczenia to atrybuty, które przyczyniły się do sukcesu kliniki DeClinic na Mokotowie.

W związku z ciągłą potrzebą rozwoju i chęcią szerszego wdrażania nowoczesnej stomatologii do standardów leczenia - Warszawa zyska nowe miejsce na swojej dentystycznej mapie. W grudniu otwieramy drugą placówkę!

Protokoły zabiegowe z zakresu endodoncji, protetyki czy chirurgii stomatologicznej, które przez wiele lat opracowaliśmy w interdyscyplinarnym zespole kliniki na Mokotowie, zostaną wprowadzone również w nowej klinice przy ul. Wilanowskiej 16 (Warszawa Powiśle).

Mamy nadzieję, że dogodna lokalizacja w tak kultowym miejscu Warszawy, opieka naszych doświadczonych stomatologów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz standardy zabiegowe sprawią, że dla wielu Pacjentów staniemy się jeszcze bardziej dostępni.

Nowoczesny dentysta na Powiślu? W siostrzanej placówce DeClinic, zgodnie z naszą główną misją opartą na kompleksowości leczenia i przywracania uśmiechu, planujemy zespołową pracę stomatologów wszystkich specjalizacji. Pacjenci mogą liczyć na zabiegi z zakresu ortodoncji, endodoncji, periodontologii, protetyki, implantologii oraz chirurgii stomatologicznej.

Nie byłoby jakości DeClinic bez przykładania ogromnej uwagi do kwestii nowoczesnej diagnostyki, która dla wielu Pacjentów jest decydująca podczas wyboru stomatologa. W nowoczesnych gabinetach na Powiślu nie zabraknie miejsca dedykowanego tomografii komputerowej oraz światowym rozwiązaniom umożliwiającym projekt wymarzonego uśmiechu w bardzo dokładnych szczegółach. Wiemy jak ważna dla naszych Pacjentów jest możliwość zaplanowania metamorfozy uśmiechu w sposób, który będzie komfortowy, bezpieczny oraz dający najlepszy, możliwy do osiągnięcia i przewidywalny efekt.


Ponad 9 lat spotykania się z osobistymi historiami naszych Pacjentów, utwierdziło nas w przekonaniu, że praca, którą stomatolog wykonuje z tak dużą dokładnością i starannością o każdy detal jest dla wielu osób czymś więcej niż tylko standardową wizytą. Nierzadko bywa pierwszym spotkaniem z kimś, kto potrafi kompleksowo spojrzeć na problem Pacjenta, bez bagatelizowania go i wskazywania przestarzałych, inwazyjnych rozwiązań zabiegowych. Nieustanny rozwój, udział w konferencjach i kongresach, dzielenie się wiedzą w programach telewizyjnych, wymiana, która dokonuje się w naszym zespole każdego dnia, wpływają na profesjonalizm, który wyróżnia DeClinic oraz dopełnia atmosfery zespołowego wsparcia i zrozumienia dla problemu, z którym przychodzi do nas Pacjent.

Do zobaczenia na Powiślu!
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu