DeClinic mokotów

9 lat kliniki DeClinic na warszawskim Mokotowie!

Wysoki standard kompleksowego leczenia stomatologicznego uplasował DeClinic na czele rankingów placówek zajmujących się nowoczesnym leczeniem zębów.

To miejsce, w którym dochodzi do prawdziwego spotkania. Spotkania technologii na światowym poziomie z problemami Pacjenta oraz spotkania lekarzy wszystkich specjalizacji, którzy przy pomocy dyrektora medycznego - dr Irminy Materny wspólnie ustalają plan leczenia, indywidualny dla każdego Pacjenta.

Na podstawie wywiadu, bardzo dokładnej dokumentacji fotograficznej, badań radiologicznych i tomografii komputerowej ustalany jest wspólny cel leczenia i oczekiwania Pacjenta, które następnie realizowane są w oparciu o najnowsze osiągnięcia stomatologii (endodoncji, protetyki etc.)

Dentysta na Mokotowie? Nasi Pacjenci kierują swoje kroki na ulicę Bernardyńską już od 9 lat. Zaufanie, którym nas obdarzają, nieustannie stanowi największą motywację do zwiększania kompetencji.

Dobry stomatolog, kim właściwie jest?

W DeClinic zależy nam na tym, żeby droga do nowego i przede wszystkim, zdrowego uśmiechu była dla Pacjentów doświadczeniem, podczas którego mogą w pełni oddać się kompleksowej opiece specjalistów. Nie jesteśmy tylko stomatologami z zawodu, ale pasjonatami z powołania. Wierzymy, że to pasja i ciekawość doprowadziła nas do miejsca, w którym jako jedni z nielicznych wprowadzamy międzynarodowe standardy leczenia pozwalające na minimalizację bólu oraz maksymalizację efektów zabiegowych.

DeClinic wykorzystuje rozwiązania najnowszej generacji z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyki, endodoncji, implantologii oraz wszystkich innych dziedzin stomatologii. Dzięki obecnej na miejscu sali operacyjnej, możliwe jest wykonywanie zabiegów w narkozie, które dla wielu Pacjentów stanowią remedium na obawy związane z bólem podczas leczenia stomatologicznego oraz umożliwiają na wyleczenie kilku zębów podczas jednej wizyty.

Duże grono naszych Pacjentów stanowią osoby, które zgłaszają się do nas z prośbą o wykonanie pełnej metamorfozy uśmiechu. Proces ten jest zazwyczaj wieloetapowy i prowadzi przez spotkania ze stomatologami różnych specjalizacji, którzy stale omawiają ze sobą postępy leczenia u danego Pacjenta, żeby móc na bieżąco uaktualniać harmonogram działań. Leczenie zachowawcze oraz stomatologia estetyczna wzajemnie się przeplatają aż do momentu, w którym Pacjent osiąga upragniony efekt.


Zainteresowanie takimi pełnymi metamorfozami uśmiechu w DeClinic z roku na rok bardzo przybiera na sile, stąd nasi specjaliści oprócz swojej codziennej pracy, dzielą się wiedzą w programach telewizyjnych. Dzięki temu, informacje o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu stomatologii, stają się jeszcze bardziej dostępne i docierają do większego grona odbiorców. Wzrastająca świadomość powoduje, że każdego dnia mamy okazję spotykać się z Pacjentami nie tylko z Warszawy, Krakowa czy Poznania. Coraz częściej stajemy się kliniką pierwszego wyboru dla osób z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy USA. Zupełnie nas to nie dziwi, no bo czy może być bardziej międzynarodowy język niż język zdrowego, zadbanego i szczerego uśmiechu? :)
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu