Wyznaczamy trendy w stomatologii estetycznej

Znaczenie koloru w estetyce prac protetycznych, zwłaszcza licówek ma ogromne znaczenie. To właśnie od licówek Pacjenci wymagają spektakularnych zmian w swoim uśmiechu. Delikatne, niepozorne płatki porcelany bardzo często na zawsze zmieniają nasz wizerunek, nasze postrzeganie czy styl życia.

Dlaczego prace estetyczne warto wykonać u nas?

Nowoczesna stomatologia to nie tylko nowinki techniczne ale przede wszystkim indywidualne podejście do Pacjenta i bardzo złożone zagadnienie.

W DeClinic prace estetyczne nie są dziełem przypadku, są dokładnie zaplanowane i przemyślane.

Etap przygotowania Pacjenta do pracy jaką są licówki jest w DeClinic bardzo ważny.

Zależy nam nie tylko na pięknym wyglądzie, ale również na funkcjonalności. Pracujemy z Pacjentem indywidualnie. Oprócz modeli diagnostycznych z wykonanymi próbnymi licówkami, zbieramy razem z technikiem dokumentacje fotograficzną oraz omawiamy docelowy kształt, wielkość i kolor przyszłych zębów. Z tych trzech czynników kolor jest kluczowy.

Często Pacjent przychodząc do gabinetu ma swoje wyobrażenie nowego uśmiechu, ale tylko doświadczony technik, słuchający Pacjenta potrafi pokierować pracą pod kątem wykonawstwa w odpowiednią stronę.

Podczas doboru koloru w DeClinic wspomagamy się kolornikiem VITA Linearquide 3D-MASTER, dzięki któremu kolor dobrany jest świadomie, a praca z nim odbywa się wg ściśle określonych zasad.

Elementem uzupełniającym jest optoelektroniczny pomiar koloru przy użyciu spektrofotometru VITA Easyshade Compact. Małe, nowoczesne, poręczne urządzenie które po przyłożeniu do powierzchni zębów mierzy kolor obiektywnie, niezależnie od oświetlenia.

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom usługę na najwyższym europejskim poziomie mamy w Klinice własne laboratorium protetyczne, w którym Technik/Ceramista pracuje wspólnie z Pacjentem i Lekarzem. Dzięki temu mamy pewność, że gotowa praca spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych.

W DeClinic prace estetyczne nie są dziełem przypadku, są dokładnie zaplanowane i przemyślane. Pacjent decydujący się na taką metamorfozę uśmiechu jest Pacjentem świadomym i wymagającym, szuka miejsc w których jego oczekiwania zostaną spełnione w każdym wymiarze.

Jesteśmy jedną z nielicznych Klinik z tak nowatorskim podejściem do leczenia.

WARTO WIEDZIEĆ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu