Piękne usta – gwarancja sukcesu w miłości

Piękno ma różne kanony, bo jest nieoczywiste. Ale jeśli chodzi o wyznaczniki piękna kobiecych ust można powołać się na badania. Najbardziej podobają się pełne i duże. Chociażby dlatego warto zdecydować się na zabiegi chirurgii estetycznej ust.

Usta zbyt wąskie czy niesymetryczne zaburzają harmonię rysów twarzy przez co możemy się czuć niekomfortowo. Już samo to poczucie może skłonić do rozważenia takich zabiegów medycyny estetycznej, jak chirurgiczny lifting ust czy wypełnienie ich implantami lub wypełniaczami. W większości przypadków są to nieinwazyjne zabiegi, których efekt subtelnie, ale spektakularnie upiększa twarz.

Jeśli jeszcze się wahacie, może przekona was fakt, że wygląd ust ma wpływ na życie uczuciowe. Pytanie "Jakie kobiety podobają się mężczyznom?" doczekało się odpowiedzi, uzyskanych podczas badań naukowych przeprowadzonych w University of California w Berkeley. Wyniki eksperymentu podczas których mężczyźni wskazywali kobiety, które im się podobają, pozwoliło wniknąć w męską definicję kobiecego piękna.

Analiza wyników badań pozwala wyciągnąć wniosek, że panowie – niezależnie od wieku i statusu społecznego – są niemal jednogłośni w swoich wyborach. Dla największej części respondentów istotne jest to, by przy kobiecie mogli poczuć się swobodnie. Jak według nich wygląda taki ideał? Rozszerzone źrenice świadczące o zainteresowaniu oraz pobudzenie seksualne zanotowano u aż 86 proc. mężczyzn, którym pokazano kobiece twarze o dużych ustach, dużych oczach i małym nosie. Ten typ urody panom kojarzy się z dziecięcością. Obiecuje mężczyźnie, że kobieta o takich rysach pozwoli, żeby się nią zaopiekował i przejął władzę. To, według biologii, ułatwi zachowanie gatunku. Natura podpowiada mężczyznom, że ze związku z kobietą o pełnych i zaczerwienionych ustach, urodzą się zdrowe dzieci. Piękne usta kobiety to dla mężczyzny znak gotowości seksualnej

Okazuje, się że wcale nie duże piersi (te w ich podświadomym mniemaniu przeznaczone są dla dziecka i kojarzą się z macierzyństwem) czy krągłe biodra (przydatne przede wszystkim do porodu), grają tu pierwsze skrzypce. Podobnie jak szczupła sylwetka. Liczą się za to odpowiednie proporcje twarzy o pełnych ustach. Okazuje się, że kusząca dla nich jest harmonia i symetria. Dlatego lubią też podkreśloną talię. A co najbardziej kojarzy im się z seksapilem? Czerwone duże usta!

Czyli… efektem ubocznym zabiegów powiększających usta, dzięki którym staną się one piękne, harmonijne i pociągające, może okazać się szczęście w miłości.

WARTO WIEDZIEĆ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu