Pełnoceramiczny INLAY / ONLAY

Doskonała rekonstrukcja korony zęba, szlachetne piękno, wytrzymałość, a dzięki skanerowi wewnątrzustnemu 3D Cerec CAD/CAM wypełnienie wykonywane jest na jednej wizycie.  

Inlay / Onlay to alternatywa dla tradycyjnych wypełnień kompozytowych, po które coraz częściej sięgają nie tylko stomatolodzy, ale również coraz większa grupa Pacjentów. Inlay/onlay są to wkłady koronowe, którymi uzupełniamy rozległe ubytki w zębach bocznych tj. przedtrzonowcach i trzonowcach.

Wkłady koronowe typu Inlay, Onlay są pracami, które często proponujemy naszym Pacjentom. Są to wypełnienia pełnoceramiczne pozwalające na zachowanie zęba pacjenta, przy równoczesnych sporych możliwościach poprawy funkcjonalności i estetyki zębów w odcinkach bocznych. Rozwiązania takie stosujemy przy całkowitych rekonstrukcjach zgryzu i estetycznych odbudowach łuków zębowych.

Zapewniają one bardzo dokładne odtwarzanie tkanek twardych zęba ze szczególnym uwzględnieniem miejsc stycznych oraz głębokich ubytków poddziąsłowych, gdzie zastosowanie klasycznych wypełnień kompozytowych nie daje oczekiwanych rezultatów trwałości, precyzji i estetyki.

Wkłady ceramiczne charakteryzują się dużo lepszą szczelnością, stabilnością koloru a ich ścieralność odpowiada twardości szkliwa. Dzięki wkładom możemy powstrzymać procesy ścierania siekaczy, stabilizując zgryz na odpowiedniej wysokości, a wysoka estetyka pozostaje na lata bez zmian.

Wypełnienia ceramiczne są nie do odróżnienia od naturalnych zębów.

Inlay/onlay wykonywany jest z bloczków ceramicznych, co zapewnia jednorodną strukturę, bardzo wytrzymałą i stabilną, mocowaną w ustach za pomocą odpowiednich klejów, nie zmieniających przezierności i koloru zęba. Wypełnienia ceramiczne są nie do odróżnienia od naturalnych zębów.

WARTO WIEDZIEĆ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu