Łuk twarzowy - to tylko groźnie brzmi

Przed rozpoczęciem kompleksowego leczenia, w szczególności leczenia protetycznego, ważnym elementem jest precyzyjne planowanie.

W tym celu lekarze DeClinic na pierwszych wizytach wykonują podstawowe badanie jamy ustnej, tomografię komputerową, wyciski pod modele diagnostyczne, dokumentację fotograficzną oraz rejestrację zwarcia z użyciem łuku twarzowego.

DeClinic dysponuje systemem artykulacyjnym Artex austriackiej firmy ArmannGirbach.

Łuk twarzowy rejestruje relację przestrzenną zębów pacjenta w stosunku do innych elementów czaszki, a szczególnie do stawów skroniowo – żuchwowych oraz umożliwia przeniesienie tych warunków do laboratorium protetycznego.
Rejestracja łukiem twarzowym pozwala zamontować w laboratorium modele gipsowe w artykulatorze, który symuluje ruchy żuchwy pacjenta i pracę stawów. Dzięki temu wszelkie uzupełnienia protetyczne np. korony, mosty, licówki, prace na implantach wpisują się doskonale w całość układu stomatologicznego.

Łuk twarzowy pozwala na szybszą adaptację pacjenta do nowych prac protetycznych, eliminuje powstawanie zaburzeń w stawach i daje najbardziej przewidywalne wyniki leczenia


Warning: Attempt to read property "ID" on string in /home/platne/serwer186257/public_html/declinic.pl/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 802

WARTO WIEDZIEĆ

NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    menu