Aparaty Invisalign by DeClinic – połączenie subtelności i mocy

Niemal niewidoczne i delikatne, a efektywne i precyzyjne. Nakładki ortodontyczne Invisalign dają wolność oraz komfort na drodze do pięknego uśmiechu. Z jakiego powodu pokochali je celebryci?

Zapada decyzja – aparat ortodontyczny na długie tygodnie. To, co może nas niepokoić, to fakt, że przez długi czas nie będziemy mogli się z nim rozstać. A życie przecież przynosi sytuacje, kiedy chcemy wyglądać najbardziej atrakcyjnie i swobodne, jak to tylko możliwe. Pierwsza randka, rozmowa kwalifikacyjna o pracę, wystąpienie publiczne, ślub czy sportowy trening – to okoliczności, kiedy aparat ortodontyczny może odebrać nam pewność siebie, a także możliwość pełnego cieszenia się chwilą.

Invisalign - czary-mary i aparat znika

Te obawy w przypadku nakładek Invisalign są niepotrzebne, bo nieuzasadnione. Decydując się na nie, niczego nie trzeba się wyrzekać – przyjemności życia towarzyskiego, wyzwań zawodowych czy pysznego jedzenia (surowych owoców, warzyw, orzechów).

Po pierwsze – przezroczysty materiał SmartTrack, z którego nakładki są wykonane, jest niemal niewidoczny, dzięki czemu czujemy się bardziej komfortowo niż podczas użytkowania klasycznego aparatu ortodontycznego. Po drugie – można je zdejmować w każdym momencie, w którym uznamy, że jest to konieczne. Invisalign pozostawiają wolność wyboru, sprawiając że nie musimy zmieniać dotychczasowego stylu życia, ale jednocześnie nie rezygnujemy z koniecznego ortodontycznego leczenia zębów.

Invisalign - zęby proste – zęby zdrowe

Wiadomo, że wyprostowanie zębów pozytywnie oddziałuje na wiele aspektów naszego życia – na psychikę, bo poprawia poczucie własnej wartości i atrakcyjności, a także na ogólne zdrowie zębów. Dzięki temu, że nakładki można łatwo zdejmować, możliwe jest dokładne mycie i nitkowanie zębów oraz dbanie o prawidłową higienę jamy ustnej. Dobrze mieć świadomość, że proste zęby są mniej podatne na próchnicę i choroby zębów, a zatem inwestycja w aparat ortodontyczny może ograniczyć wydatki na wizyty u stomatologa w przyszłości. Aż 60 proc. higienistek dentystycznych potwierdziło widoczną redukcję płytki nazębnej podczas leczenia Invisalign.

Invisalign - komfort na co dzień

Leczenie ortodontyczne z Invisalign to codzienna wygoda noszenia aparatu. Nakładki Invisalign, dzięki najnowocześniejszej cyfrowej technologii, wykorzystywanej w planowaniu leczenia, są idealnie dopasowane do linii dziąseł. Prostują zęby w sposób nieodczuwalny, dlatego ich noszenie nie jest bolesne tak jak zdarza się w przypadku aparatów tradycyjnych. Zaleca się je mieć na zębach przez 22 godziny na dobę, a lekarza wystarczy odwiedzić raz na 6-8 tygodni. Nakładki wymieniamy samodzielnie co 1-2 tygodnie – ponieważ są nie tylko komfortowe w noszeniu, ale też łatwe do zakładania i zdejmowania.

Invisalign - delikatność nie oznacza słabości

Gdy nasze życie biegnie swoim torem, nakładki Invisalign dyskretnie i niezauważalnie wykonują swoje zadanie – prostują zęby. Można pomyśleć, że skoro te przezroczyste nakładki są tak delikatne, że prawie ich nie widać i można je zdejmować – to, czy rzeczywiście są skuteczne? Odpowiedź brzmi – są. Badania kliniczne wykazały wysoką efektywność leczenia Invisalign. Przesuwają zęby, a nawet je rotują. Każde takie przemieszczenie zbliża do pięknego uśmiechu bez dyskomfortu.

Nakładki sprawdzają się w leczeniu skrzywień zębów od lekkich do skomplikowanych. Pomagają przy wadach zgryzu: otwartym, krzyżowym, głębokim, przodozgryzie, a także przy stłoczeniu i szparowatości zębów. Czas trwania leczenia zależy od stopnia złożoności wady, ale jest porównywalny do okresu leczenia tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi.

WARTO WIEDZIEĆ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenu