Agnieszka Szumińska

asystentka stomatologiczna, koordynator ds. szkoleń asysty

Jestem dyplomowaną asystentką i higienistką stomatologiczną związaną z branżą od ponad 15 lat. Swoje doświadczenie zdobywałam nie tylko na stanowisku asystentki, ale również jako przedstawiciel regionalny w firmach stomatologicznych współpracując z lekarzami w kilku województwach. Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz menedżerem. Studiowałam m.in. zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach uzyskując tytuł magistra.
W DeClinic zajmuję się przede wszystkim asystowaniem przy zabiegach ze specjalistami głównie z zakresu endodoncji i protetyki. Pracuję na ,,4 i 6 rąk" oraz przy zabiegach z użyciem mikroskopu. Ponadto zajmuję się szkoleniem, wdrażaniem oraz koordynowaniem pracy nowej asysty. Wiele lat moją pasją był sport, trenowałam taniec współczesny i uczestniczyłam w zajęciach fitness. Obecnie w wolnym czasie projektuję i szyję sukienki oraz kimona.


Warning: Attempt to read property "ID" on string in /home/platne/serwer186257/public_html/declinic.pl/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 802
UMÓW WIZYTĘ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    menu