Sara Szlamberger

lekarz dentysta, protetyk

Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej. Wykonuję także precyzyjne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej z wykorzystaniem powiększenia i izolacji pola zabiegowego koferdamem.

Zapewniam swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, periodontologii oraz profesjonalnie wyposażonej pracowni RTG.

Zajmuję się również kompleksowym leczeniem pacjentów z dysfunkcją narządu żucia przy współpracy z fizjoterapeutą i logopedą.

Dyplom lekarza dentysty uzyskałam na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyłam również podyplomowe studia na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na GWSH w Katowicach.

Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i certyfikowanym lekarzem systemu nakładek ortodontycznych Invisalign GO.

Uważam, że każdy zasługuje na zdrowy i piękny uśmiech, a moi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę stomatologiczną, empatię oraz zrozumienie Ich potrzeb i możliwości.

UMÓW WIZYTĘ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    menu