Agnieszka Krawczyk

lekarz dentysta, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Stomatologia zachowawcza i estetyczna to moja pasja. Z zaangażowaniem zajmuję się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.
Ukończyłam Państwową Akademię Medyczną w Sankt-Petersbugu, kierunek lekarsko-dentystyczny. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Medycyna Estetyczna. Należę do AAAM (American Academy of Aesthetic Medicine), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”.
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach, szkoleniach i warsztatach organizowanych przez liderów światowej medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej.
Bezpieczeństwo pacjenta to mój priorytet. Ukończyłam kurs kadawerowy „Praktyczna anatomia twarzy dla lekarzy medycyny estetycznej – kurs na nieutrwalonych preparatach głów ludzkich” (Poznań Lab, Instytut Medycyny Praktycznej).
W swojej praktyce wykonuję zabiegi z wykorzystaniem: peelingów chemicznych, kolagenu, mezoterapii mikroigłowej, mezoterapii igłowej, karboksyterapii, PRP – osocza bogatopłytkowego, CGF – koncentratu czynników wzrostu, toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, nici liftingujących PDO, lipolizy iniekcyjnej, plazmy, laseroterapii oraz HI-FU.
Angażuję się w interdyscyplinarne leczenie stomatologiczne poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji. Wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej subtelnie podkreślam naturalne piękno co przekłada się na poprawę wizerunku i zadowolenie pacjentów.
Prywatnie jestem pasjonatką podróży i zdrowego stylu życia. Biegle władam językiem angielskim i rosyjskim.

UMÓW WIZYTĘ
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    menu