chirurgia stomatologiczna 

Poznaj DeClinic

Witaj w DeClinic, miejscu, gdzie twoje zdrowie i piękny uśmiech są naszym priorytetem. Nasza klinika specjalizuje się w zaawansowanej chirurgii stomatologicznej i znieczuleniu ogólnym. Poznaj naszą ofertę, przekonaj się, jak dbamy o twój komfort psychiczny podczas zabiegów i zaplanuj pierwszą wizytę u nas.

komfort jest kluczowy

Rozumiemy, że operacje stomatologiczne mogą budzić obawy. Dlatego każdy nasz pacjent jest indywidualnie przygotowywany do zabiegu. Nasi lekarze tłumaczą plan leczenia, etapy oraz możliwe następstwa. 

Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, z zachowaniem aseptyczności pola operacyjnego. 

Twój komfort psychiczny jest dla nas priorytetem.

chirurgia stomatologiczna w declinic

Oferujemy szeroki zakres zabiegów, w tym:

  • Ekstrakcję zębów, w tym zębów mądrości
  • Chirurgiczne usuwanie ósemek zatrzymanych i złamanych
  • Resekcję wierzchołka korzenia
  • Hemisekcję na zębach wielokorzeniowych
  • Plastykę połączeń z zatoką szczękową
  • Leczenie powikłanych ropni i przetok ustno-twarzowych
  • Transpozycję zębów, szynowanie i stabilizację

UMÓW SIĘ TERAZ

ZNIECZULENIE OGÓLNE

Zapomnij o obawach - znieczulenie ogólne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapomnieć o zabiegu. Oferujemy bezpieczną narkozę, która pozwala na kompleksowe leczenie stomatologiczne w trakcie jednej wizyty. 

Sprawdź teraz KOMPENDIUM WIEDZY O NARKOZIE.

BLOG DeClinic

Dentofobia, czyli lęk przed dentystą - jak sobie z nim radzić?

Czy jest to fobia, która wymaga pomocy psychologa a może nawet psychiatry czy jedynie lęk, z którym sami sobie możemy poradzić? Jak to rozpoznać? 

czytaj więcej
Jakie korzyści dla pacjenta niesie zespołowe leczenie stomatologiczne? 

W czasach, gdy stomatologia rozwija się w zawrotnym tempie, jeden lekarz nie jest w stanie być ekspertem w każdej dziedzinie. Rozwiązaniem jest tu podejście interdyscyplinarne, którego założeniem jest leczenie zespołowe. W DeClinic każdy Pacjent jest pod opieką nie jednego – a kilku lekarzy, którzy wspólnie przeprowadzają diagnostykę, tworzą plan leczenia i ustalają kolejność działań. Dzięki […]

czytaj więcej
Jak zdrowie Twoich zębów wpływa na Twój organizm?

Zdrowe zęby to nie tylko kwestie estetyczne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zapalenie dziąseł, nieleczona próchnica czy nieprawidłowy zgryz wpływają niekorzystnie na stan zdrowia całego organizmu oraz obniżają jakość naszego życia. Dlaczego dbanie o zęby jest tak ważne i jakie mogą być skutki zaniedbania zdrowia uśmiechu?  Zdrowe zęby, a infekcje organizmu Jama ustna pełni […]

czytaj więcej
WYŚLIJ FORMULARZ

Dlaczego DeClinic?

Nasza Klinika specjalizuje się w spektakularnych metamorfozach uśmiechu, wielospecjalistycznym leczeniu kompleksowym i leczeniu w znieczuleniu ogólnym (narkoza), dlatego zwykle pierwsza wizyta umawiana jest do Dyrektora Medycznego, będącego strażnikiem całego procesu leczenia i jakości wykonanych zabiegów. On też deleguje zadania na poszczególnych lekarzy.

Pierwsza wizyta trwa od 30-45 minut. Prosimy Państwa o przybycie do Kliniki wcześniej, celem uzupełnienia formalności i wypełnienia ankiety zdrowotnej (zapoznaj się z ankietą).

Podczas wizyty rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach, wykonujemy diagnostykę radiologiczną (tomografia komputerowa) i dokumentację fotograficzna. Podczas tej wizyty zapada decyzja o ewentualnych dodatkowych konsultacjach specjalistycznych. Dzięki temu możemy przygotować indywidualny plan leczenia, dopasowany do Twoich potrzeb.

Szanując Państwa komfort, każdy plan omawiamy z Pacjentem w Klinice. Dzięki temu dajemy Wam przestrzeń do zadawania pytań i ustalamy optymalny harmonogram kolejnych wizyty.

nie zwlekaj

Zapisz się już dziś do DeClinic
i ciesz się zdrowym uśmiechem na długie lata!
NAPISZ DO NAS
Masz pytanie? Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie!
    envelopephone-handsetbubblemenuarrow-right-circle